Nākotnes AUDI bez fiziskiem slēdžiem?


Tie kuri seko līdzi jaunumiem no AUDI būs ievērojuši, ka sākot jau ar jauno AUDI A8 un AUDI A7, Vācijas autobūves gigants ir sekojis modei un lielu daļu pogu ir aizvietojis ar skārienjūtīgiem ekrāniem. Ar to AUDI nemaz nedomā apstāties

Atbrīvoties no visām fiziskajām pogām

Kad AUDI izlaida jaunāko modeli AUDI A8 D5 2017.gadā, tas bija pavisam citādāks kā iepriekšējie modeļi. Par jaunumiem runāja jau ilgi pirms AUDI A8 vēl tika prezentēts. Un tas bija tikai dēļ tā, ka AUDI ir spēris soli tuvāk digitalizācijai un noņēmis lielu daļu fizisko pogu un tā vietā ielicis divas lielas planšetes.

A8 D5 Interjers

AUDI plāno iet tālāk, kā ‘Marc Lichte’, AUDI dizaina boss apgalvo, tad viņš vēlās vispār atbrīvoties no jebkādām pogām nākotnes AUDI interjerā. Tas nozīmē, ka nākotnē mūs sagaida mazāks instrumentu panelis, tā vietā dotu vairāk vietas head-up tipa displejiem. Esošo divu planšetu viduspanelī ir plānots novietot vienu lielu.

Kā mēs visi zinām, tad cilvēki un viņu gaumes ir dažādas, tāpēc gaidīt komplimentus par šādu plānu no visiem ir velti. Tie, kuri jau šobrīd ir iemēģinājuši jauno AUDI paneli ir izteikuši dažādas domas un tās dalās. Tiesa, automašīnā ir viena poga/slēdzis kuru digitalizēt nav tā spožākā ideja, arī Lichte nav pārliecināts par skaļuma regulēšanas pogas nākotni. Ļoti iespējams, beigās tā arī paliks vienīgā fizikā poga. Panākt šo mērķi vēlas evolucijas ceļā, nevis revolūcijas, lai cilvēki lēnām spētu aprast ar jaunumiem.

Leave a Reply