Noķerts AUDI RSQ8 bez kamuflāžas

Nu pat tika prezentēts ilgi gaidītais RS6 Avant, nevar nepiekrist, ka tas ir izdevies ļoti iespaidīgs. Uz ielām noteikti RS versiju nevarēs sajaukt ar S vai parastu bāzes C8. Tomēr viss nav beidzies, kā iepriekš rakstījām, tad ir gaidāmi vel sešu RS modeļu prezentācijas (nu jau piecu, jo RS6 ir atklāts). Ir jaunumi no Vācijas, kaut kas baumu līmenī un kaut kas arī visai reāls.

Nospiegots AUDI RSQ8 atrādot zirdziņus trasē

Konkrētais eksemplārs ir ievēstīts sarkanos toņos, kad beidzot lielais SUV ir noķerts bez kamuflāžas, varam labāk izprast jaunā RSQ8 dizaina īpatnības. Gluži kā jaunajam RS6, tam ir liela, agresīva priekšējā reste ar izteiktiem gaisa ieplūdes tuneļiem abos priekšējā bampera sānos.
Lai arī par ārpusi mums viss ir skaidrs, tomēr par plānoto motoru nevienam ārpus AUDI mītnes nav informācijas. AUDI RSQ8 AUDI RSQ8

Kā varētu izskatīties jaunais RSQ7?

Nevienas oficiālas bildes ar gaidāmo RSQ7 pagaidām nav publicētas, kā arī SpyPhoto nav redzami, tomēr ņemot vērā tikko publicētos materiālus ar AUDI RS6 Avant, kāds fans pats uzmodelēja aptuvenās RSQ7 aprises.

AUDI RSQ7 AUDI RSQ7

Gluži, kā par RSQ8 – tāpat arī par RSQ7 dzinēju precīzas informācijas nav, bet pastāv varbūtība, ka saņems tādu pašu, kā RSQ8. Aptuveni tas varētu būt- bitturbo V8 4.0TFSi ar papildus 48v elektromotoru. Tas nav nekur oficiāli apstiprināts, tikai tā sacīt tā tantes tirgū runā.

Leave a Reply