Reģistrācija braucienam uz Ventspili

Brauciens, kas sniegs iespēju apvienot brīnišķīgus dabas skatus ar relaksējošu atpūtu pie jūras, ir iecerēts 3. jūnijā. Brauciens sāksies agri no rīta, plkst. 7:30, un mūsu tikšanās vieta būs Ksenukai veikals Priedaines ielā, Rīgā.

Pirmā apskates vieta mūsu ceļojumā būs Irbenes lokators. Lai izbaudītu šo aizraujošo pieredzi, dalībniekiem būs jāmaksā dalības maksa 5 EUR par personu. Tomēr dalības maksa var mainīties atkarībā no dalībnieku skaita. Irbenes lokators ir vieta, kur varēsim iepazīt un izpētīt plašo Irbenes radioastronomijas centru.

Pēc Irbenes lokatora mūsu ceļojums turpināsies ar dažādu taku apmeklējumu. Viena no tām ir Pēterezera dabas taka, kas piedāvā brīnišķīgu iespēju baudīt ainavu un pabūt tuvāk dabai. Otra apskates vieta būs Slīteres dabas taka, kas ir pazīstama ar savu daudzveidīgo floru un faunu. Šīs takas sniegs iespēju baudīt svaigo gaisu un doties pastaigā gar ainaviskiem skatiem.
Mūsu brauciena beigās mēs apmeklēsim Ventspili, kur gaidīs mūs vēl viena aizraujoša pieredze. Izbaudīsim relaksējošu atpūtu un dosimies izbraucienā ar Hercoga Jēkaba kuģīti. Doties gar Ventspils ostas krastu, baudot svaigo jūras gaisu un apbrīnojot ainavas, būs lielisks veids, kā noslēgt mūsu piedzīvojuma pilno dienu.

Lai piedalītos šajā izbraucienā, interesentiem jāpiesakās iepriekš, lai nodrošinātu vietu. Ja esi ieinteresēts, nekavējoties sazinies ar ceļojumu koordinatoru, lai rezervētu savu vietu šajā aizraujošajā braucienā. Katram kurš vēlas doties braucienā ir jaaizpilda anketa, pēc tās arī spriedīsim par iespējām un nepieciešamību organizēt ēšanu kādā no ēstuvēm.
Šis brauciens solās sniegt iespēju izbaudīt ne tikai Latvijas dabas skaistumu, bet arī iepazīt aizraujošas apskates vietas. Tātad, sagatavojies piedzīvojumam, 3. jūnija rītā dodamies ceļā

Brauciena garums no Rīgas sastāda aptuveni 500km un lielākajā daļa tas būs asfalta segums un pietiekami labā kvalitātē. Zemāk pievienota anketa un maršruts


Leave a Reply