Maršruts:
- Rīga
- Dundegas eksotisko dzīvnieku Zoo
- Pēterezera dabas taka
- Miķeltornis
- Irbenes Lokators
- Ventspils 46. krasta baterija
- Iespējama arī pašas Ventspils apskate
- Užavas bāka
AUDI Latvija izbraucienu entuziasti jau tagad var atzīmēt kalendārā un sagatavoties vasaras piedzīvojumam, jo 3. jūnijā ir plānots izbrauciens uz Ventspils pusi. Šis brauciens sola sniegt ne tikai burvīgas ainavas un jaunas iepazīšanās ar šo reģionu, bet arī aizraujošas apskates vietas, kas noteikti atstās iespaidu.
Maršruts tiks sākts no Rīgas un turpināsies caur dažādām interesantām vietām. Brauciena sākumā ir plānots apmeklēt Dundegas eksotisko dzīvnieku Zoo, kur dalībnieki varēs iepazīties ar dažādu eksotisko dzīvnieku pasauli. Pēc tam būs iespēja doties gar Pēterezera dabas taku, kur varēsiet baudīt skaistu dabu un svaigu gaisu.
Ceļš turpināsies uz Miķeltorni, kas ir pazīstams ar savu ainavisko skatu platformu, no kuras paveras elpu aizraujošs skats uz apkārtējo teritoriju. Tālākajā maršrutā dalībnieki apmeklēs arī Irbenes Lokatoru, kas spēlēja svarīgu lomu padomju laikos, kā arī 46. krasta bateriju Ventspilī, kur varēsiet iepazīties ar vēsturisku militāru objektu.
Lūgums ņemt vērā, ka šis ir pagaidu plānojums un apskates vietas var mainīties atkarībā no dažādiem apstākļiem, bet vēlējos laicīgi jau informēt par aptuveno plānu, lai braukt gribētāji var laicīgi rezervēt laiku.
Brauciens notiks 3. jūnijā. Izbraukums no Rīgas tiks veikts agrā rīta stundā, lai paspētu apskatīt lielāko daļu no apskates objektiem. Daļa no tiem prasīs maksas.
Lai piedalītos braucienā, ir nepieciešama reģistrācija, kas tiks atvērta no 23. maija vakarpusē.