Tuvākajos gados sagaidīsim kaudzi jaunumu no AUDI!

Nākamie divi gadi būs jaunumiem bagāti no AUDI puses, jo tiek plānots rekordliels skaits jauno modeļu prezentācijas

Vairāk kā 20 jauni modeļi no AUDI

Kādā no intervijām AUDI galvenais dizaineris Marc Lichte atklāja, ka ražotājam priekšā ir satraukts un ražīgs laiks. Esam pieraduši, ka jauni automašīnu modeļi nemaz tik bieži un daudz neiznāk tomēr AUDI plāno šo ritmu lauzt! AUDI galvenais dizaineris paziņoja, ka līdz 2026. gadam tiek plānoti ap 20 jauni AUDI modeļi, kas ir rekordliels skaits kādu AUDI jebkad ir laidis publikā.
Starp šiem 20 modeļiem ir mums ierastie iekšdedzes dzinēja tipa automašīnas, kā arī pilnīgi elektriskie e-Tron modeļi.

Šāds paziņojums liecina par ražotāja nopietnajiem plāniem un ambīcijām pāriet uz pilnīgi elektriskiem modeļiem, lai sasniegtu ambiciozo plānu AUDI ir nepieciešmas diezgan ātri laist klajā jaunus modeļus. Protams, lai viss būtu interesantāk, tad precīzi modeļi un to nosaukumi netiek publicēti, bet pēc atrodamās informācijas mēs tuvākajos gados varētu sagaidīt šadus AUDI modeļus:
– AUDI A2 E-tron, jā tieši to pašu A2 kurš nu jau kādu laiku ir aizmirsts un līdz galam, gribētu teikt, ka nebija ieguvis popularitāti.

– AUDI Q9, kaut kas vel nekad neredzēts un jauns, par šo modeli baumas klīst jau kādu laiku.

– AUDI A4 E-tron, ļoti iespējams pēc AUDI A4 B10 jau būs tikai un vienīgs pilnīgi elektriskais A4 etron modelis.

– AUDI Grand Sphere (AUDI A8 pēctecis), kaut kas jauns un nebijis. Automašīna, kas parādīts ražotāja nākotnes vīziju.

Tie ir tikai daži no modeļiem kurus mēs pavisam drīz redzēsim, ja godīgi tad aizraujošākais no tiem man šķiet Grand Sphere, kas būs no citas pasaules. Ražotāja pārstāvji ir norādījuši, ka nākotnē neplāno atteikties no “E-tron” nosaukuma un tas tiks izmantots arī nākotnes AUDI modeļos, tiesa ir plānā vel kāds modeļu apzīmējums, kas tiek turēts noslēpumā.
Atliek vien pateikt, ka nākotne AUDI faniem būs visnotaļ bagāta ar jaunumiem!Leave a Reply