AUDI sāk izmantot AI, lai veidotu jaunus disku dizainus

Nākotnes AUDI modeļos, iespējams, tiks uzstādīti mākslīgā intelekta izveidoti diski

AUDI plāno disku dizainā izmantot mākslīgo intelektu (AI)

Pēdējos gados AI attīstība ir ievērojami progresējusi un arvien vairāk cilvēku šo jaunumu var izmantot vairāk. Noteikti esiet dzirdējuši par AI izveidotiem mākslas darbiem vai pats aktuālākais ir ChatGPT, kas var izdarīt praktiski visu ko vien vēlies. Izveidot kādu programmu, atbildēt uz jebkādu jautājumu un daudzas citas lietas.

AUDI ir nolēmis disku dizaina izstrādi daļēji uzticēt AI, pirms izsakiet negācijas par to, jāsaka, ka pilnīgi visu dizaina procesu mākslīgais intelekts neveiks. Jaunums AUDI mājā saucas “FelGAN” un tas tiks vairāk izmantots kā iedvesmas avots esošajiem AUDI dizaineriem. Mākslīgais intelekts ir ilgstoši trenēts ar lielu apjomu disku dizainu, lai tas varētu vieglāk un kvalitatīvāk izveidot savu disku versiju. Jāsaka, ka parasts cilvēks ar grūtībām varētu atpazīt disku dizainu kuru ir veidojis AI.

Galvenokārt, AI tiks izmantots kā lielisks palīgs disku dizainu viedošanai. To varētu apzīmēt, kā brainstorm telpu kurā dizaineri kopā ar AI aktīvi veido jaunus dizainus. Pateicoties jaunajam palīgam tas notiks krietni vien ātrāk un kvalitatīvāk. Atliek tikai pateikt, lai izveido dizainu konkrētai krāsai vai izmēram un pēc neilga brīža tas ir gatavs, turpretī veidojot to manuali dizaineri zaudē daudz laika. Kā arī, ja ir aptuvenā ideja prātā ar dizainu, tad parādot vēlamos dizainus AI, tas var izveidot citus, unikālus variantus.
Leave a Reply