Ar ko unikāls būs Q4 E-tron?

Tie laimīgie cilvēki, kuriem ir bijusi iespēja iegādāties jaunu AUDI, zinās kāda dažādībā ir komplektācijas izvēlē. Stūre šāda vai citāda, krēsli parastie vai sporta un tā mēs varam turpināt ilgi. AUDI Q4 E-tron piedāvās pavisam jaunu, vēl nebijušu iespēju.

25 dažādu dizainu lukturi

Ražotājs sola, ka klients komplektējot jauno Q4 E-tron varēs izvēlēties no 25 dažādiem lukturu dizainiem (priekšai un aizmugurei) vai arī atstāt oriģinālos, kurus AUDI ir paredzējis kā pamatlukturus.
Q4 E-tron Jaunais AUDI būs pirmais auto pasaulē kuram būs paredzēta šāda opcija, tas praktiski nozīmē arī to, ka Tu uz ielas nekad nesastapsi divus identiskus AUDI Q4 E-tron modeļus. Šāda opcija ir iespējama pateicoties LED tehnoloģijas straujai attīstībai.

Elektriskais SUV tiks apgādāts ar diviem elektrodzinējiem, viens uz priekšējās ass un otrs uz aizmugurējās ar kopējo jaudu 225kW(300Zs).
Auto darbinās 82kW/h liels akumulators, kas būs izvietots pa visu automašīnas grīdu, no priekšējās ass līdz aizmugurējai asij. Aptuvenais attālums ko varēs nobraukt ar vienu uzlādi būs 450km, kas ir diezgan līdzīgs kā AUDI Etron 55. Q4 E-tron Q4 E-tron

Leave a Reply