AUDI Q7 un SQ7 face-lift

AUDI informējis plašāku sabiedrību par jauno AUDI Q7 un tā sportisko brāli SQ7.

Priekš AUDI faniem 2020.gads būs pārsteigumiem pilns, jo ir gaidāmi vairāki jaunumi. Sākot ar jaudīgo AUDI R8, beidzot ar unikālo AUDI RSQ8, tam visam klāt nāk vel Q7 un SQ7 atjauninātie modeļi.

Kad parādījās pirmās bildes ar AUDI Q8, tad cilvēki dalījās divās grupās vieniem kuriem ļoti patīk un otriem kuriem ne īpaši. Līdzīgi bija ar AUDI Q7, kad parādījās AUDI Q7 type 4M, dēļ krasajām izmaiņām virsbuvē, pie vairākām lietām nācās pierast, kā masīvā priekšējā reste. Daudziem joprojām pirmās paaudzes Q7 patīk vislabāk. Šobrīd internetā ir pieejamas bildes ar atjaunināto Facelift Q7 modeli un manas pirmās domas – “Ļoti līdzīgs AUDi Q8” un tas viss dēļ priekšējās restes.

AUDIQ7 FL AUDIQ7 PREFL

Tiesa, lielākās pārmaiņas ir Q7 salonā, kur ierastās pogas ir aizstātas ar mūsdienīgiem touchscreen ekrāniem. AUDIQ7 FL AUDIQ7 PREFL
Ja no auto priekšas Q7 stipri līdzinās AUDi Q8, tad auto aizmuguri tik ļoti pārmaiņas nav skārušas. Lielākās izmaiņas aizmugurē ir jauni lukturi un alumīnija apdare, kas ir pilnā bagažnieka garumā, no vienas lampas līdz otrai.

AUDIQ7 FL AUDIQ7 PREFL

Visi Audi Q7 dzinēji ir savienoti ar astoņu pārnesumu tiptronic ātrumkārbu un pastāvīgo visu riteņu piedziņu. Izvēlei būs pieejami divi dīzeļdzinēji. Neilgi pēc nonākšanas tirgū – septembrī – modeļu klāstam pievienosies arī benzīna dzinējs, kam sekos plug-in hibrīda modelis. Standarta daļējā hibrīda tehnoloģijai ir nozīmīga loma šo dzinēju efektivitātē.

AUDI SQ7

Q7 sporta versija saņems to pašu 4.0 V8 TDI dzinēju, ko tā priekšgājējs – 320Kw (435Zs) un 900nm, ko papildus darbina 48-voltu elektrodzinējs, lai būtu vel izveicīgāks uzsākot braukšanu kā arī brīžos kad ātrumi nav to lielākie. AUDI pārstāvji norāda, ka auto no 0 līdz 100km/h ieskriesies nieka 4.8sek.

Ar lielāku jaudu nepieciešamas arī labākas bremzes, atšķirībā no parastās versijas, SQ7 saņem uzlabotas bremzes, 400mm priekšā un 370mm aizmugurē. Īpašnieks varēs izvēlēties supportu krāsas – melnu vai sarkanu. Komplektācijā ir arī pieejamas karbona keramiskās bremzes ar lielāku izmēru – 420mm un 370mm.

Leave a Reply