Blogeris ar testa RS6 palīdz plūdos cietušajiem, “AUDI” dusmīgs.

Kāds Vācijā zināms Youtuberis bija saņēmis uz testu jauno AUDI RS6 C8, tieši tajā laikā kad sākās lielie plūdi Vācijā.

Izmanto RS6 tam neparedzētiem mērķiem

Automašīnu dīleriem ir ierasta prakse dot savas testa automašīnas plaši pazīstamiem cilvēkiem, lai tie dalās savos iespaidos. To mēdz darīt, kā žurnālisti, tā arī video blogeri, jeb Youtuberi. Arī mums ir palaimējies vairākas reizes saņemt jaunu AUDI no dīlera, lai ar saviem iespaidiem padalītos soc. tīklos.
Pirms lietotājam tiek iedota automašīna ir jāparaksta līgums/vienošanās, kuru izpildes laikā tās lietotājs uzņemas atbildību par automašīnu. Noteikti, katram ražotājam ir savi nosacījumi. Kādam ir ļauts braukt sacīkšu trasē, kādam nav.

Youtuberis Misha Charoudin saņēma no AUDI jauno RS6C8 un viņa plānos bija izmantot automašīnu kā to paredzējis ražotajs – autobānis, sacīkšu trase, kā arī dalīšanās iespaidos ar saviem YT sekotājiem. Tomēr, notika visai negaidītais un Vācijā pēc ilgstošām un spēcīgām lietusgāzēm no krasta izgāja vairākas mazākas upes, kuras radīja ļoti lielus plūdus. Katastrofa notika reģionā kurā dzīvo Misha – Nurburgringas apkārtnē, protams, trase ir slēgta, par to nevar būt ne mazākas runas.

Ņemot vērā, ka šāda katastrofa Vācijā notika negaidīti, koordinētu Valsts palīdzību praktiski bija jāgaida vairāk kā diennakti, tikmēr vietējie iedzīvotāji apkopojot spēkus sākas palīdzēt viens otram, kā arī palīgā brauca draugi, radi un vienkārši ļaudis no blakus reģioniem kuri tā necieta. Plūdu seku novēršana nav tik viegla un pat nedēļas pēc notikuma sekas ir redzamas un brīvprātīgie, armija un citi dienesti strādā 24/7.

Šeit arī Misha izdomāja sākt palīdzēt un to domāja darīt tieši ar viņam uzticēto AUDI RS6C8. Šajā situācijā bija nepieciešama jebkāda palīdzība, piegādāt ūdeni, drēbes, būvmateriālus un citas lietas. Tieši to arī Misha darīja un lieki piebilst, ka ražotājs uzticot šo auto youtuberim nebija iztēlojies šādu situāciju. Misha, kā jau cilvēks kurš liek saturu soc. tīklos, to darīja arī šoreiz un attēlos pavīdēja gaužām netīrs AUDI RS6, protams, to ievēroja AUDI preses komanda, kura momentāli sazinājās ar blogeri un lūdza pierādīt to, ka auto ir perfektā stāvoklī kādā viņi to bija iedevuši.

Blogera attēli instagram profilā saņēma ļoti daudz like, kā arī zem Youtube video (kas šobrīd ir dzēsts), saņēma ļoti daudz uzslavu par AUDI RS6. Ar šādu gājienu parādot, ka automašīna nav tikai trasei un šosejai. Tomēr, video nācās dzēst un vēlāk arī blogeris atvainojās AUDI par izdarītajiem pārkāpumiem, respektīvi, nav attiecies pret automašīnu kā to vēlējušies AUDI.

Tikmēr AUDI ziedo naudu plūdu seku novēršanai..
No otras puses AUDI nāk ar paziņojumu par naudas ziedošanu, lai ātrāk varētu novērst sekas un palīdzēt cietušajiem. Kā arī AUDI darbinieki ir atvēruši fondu kurā paši ziedo savu naudu plūdos cietušajiem. Te arī sākas tas interesantākais, cilvēks kurš nesautīgi palīdz cietušajiem nesot AUDI vārdu pasaulē praktiski bez maksas, bet saņem niknus e-pastus no Ingloštates un paši tai pat laikā ziedo naudu.
Ražotāja rīcība ir atstājusi rūgtu pēcgaršu gan blogerim, gan arī AUDI faniem, jo no otras puses skatoties, kas svarīgāks – dzīvības vai bleķa gabals? Tiesa, ļoti dārgs bleķa gabals, jo ražotāji parasti savas testa automašīnas aprīko diezgan bagātīgi un esošā RS6 cena varētu pārsniegt 130 000EUR.

Noslēgumā..

Blogeris tomēr veica AUDI RS6C8 apskatu, ierastajā manierē runājot par auto un tā specifikāciju. Video beigās pasakot paldies AUDI par fantastisko pieredzi un iespēju palīdzēt plūdos cietušajiem, RS6 to paveica bez jebkādām problēmām un izpildīja jebkādus pretī mestos uzdevumus. Pildīja tos ar smaidu sejā un labu komfortu

No tā varam tikai secināt, ka AUDI RS6 ir viens no retajiem auto, kas var izpildīt vairāk, sarežģītākus uzdevumus par tiem ko domā pats ražotājs.
Ir neliela rūgtuma sajūta par AUDI (ražotāja) attieksmi konkrētajā situācijā.

Leave a Reply