Kas interesants gaidāms no AUDI?

AUTO Bild ir izteicis savas domas ko auto pasaule sagaidīs no Ingloštates. AUDI TT ar četrām durvīm, kā arī ilgi gaidītais SUV AUDi Q9

Jauns AUDI TT

Iepriekš jau bijām rakstījuši, ka AUDI apsver iespēju samazināt auto klāstu apjomu un dažādību. Pirmos minējumus par šo tēmu izsaka žurnāls Auto Bild un izvirza teoriju, ka AUDI TT tiks veidots ar četrām durvīm un tas varētu aizstāt AUDI A3 Sportback un AUDI A5 Sportback. Ņemot vērā AUDI vēlmi pāriet uz pilnīgi elektriskiem auto, tad nav jāizslēdz iespēja, ka tt varētu būt arī daļēji vai pilnīgi elektrisks.
Turpretīm 2018.gadā auto ziņu portāli rakstīja, ka tieši četrdurvju AUDI TT ir izslēgts kā iespēja. Te nu ir jautājums – kā tad nu būs, ja tas notiks, tad žurnālisti prognozē tas varētu notikt 2022.gadā.
Jebkurā gadījumā, kad esošās paaudzes AUDI TT beigs ražot un tas varētu notikt tieši ap 2022.gadu, tā pēctecim vairs nebūs nosaukums TT par to paziņoja Brams Schots (Bram Schot) ikgadējā AUDI konferencē.
Vien atliek teikt “dzīvosim, redzēsim”. Bet mums par prieku, kāds entuziasts ir izveidojis 3D modeli, kā varētu izskatīties jaunais AUDI.

Ilgi gaidītais AUDI Q9

Pirms tika oficiāli prezentēts AUDI Q8, tas bija visgaidītākais un aprunātākais modelis no AUDI saimes. Solijās būt citādāks, masīvāks, spēcīgāks un tai pat laikā pieturēties pie business casual stila. Jāsaka, ka AUDI Q8 ir sanācis vareni labs, protams, domas kā parasti dalās. Šoreiz gan nav runa par AUDI Q8 modeli, bet gan ko citu. To šobrīd gaida gandrīz tikpat ļoti vai pat vairāk kā iepriekš minēto Q8.
Un tas ir neviens cits kā AUDI Q9. Par šādu modeli baumoja jau tālajā 2013.gadā, kad AUDI reģistrēja preču zīmi “Q9”. Auto Bild žunālisti paredz, ka maz zināmais modelis iznāks jau 2020.gada beigās un tas būs tiešs konkurents BMW X7 un Mercedes-Benz GLS. Tas varētu būt trīs sēdvietu rindu krosovers un ja stipri turēsim īkšķus, tad nākotnē varētu sagaidīt arī RSQ9 versiju. Tiesa vispirms gaidām RSQ8.

Pagaidām nav nevienas daudz maz ticamas bildes par to, kā vaŗētu Q9 izskatīties, šobrīd automašīna ir tikai AUDI fanu fantāzijās. Kā atbildīgais par AUDI dizainu teica: “Tik daudz ideju, ļoti daudz ideju”.
Vāciešu autobūves meistari uzskata, ka tirgū ir vieta lielākām automašīnām par AUDI Q8. Šobrīd tirgū atrodas tādas lielas automašīnas kā, Range Rover modeļi, Bentley Bentayga.


Avots:
autobild.de
motor1.com
carmagazine.co.uk

Leave a Reply