Mans AUDI stāsts – Mārtiņa AUDI 80

Pie AUDI Latvija fanu klubiņa nonācis Mārtiņa stāsts par AUDI 80. Praktiski auto pacēlis no miroņiem. Ar to arī jāapsveic šis AUDI īpašnieks, pateicoties viņam par vienu AUDI vairāk Latvijas ielās.
Diezgan interesanti, ka pirmie divi stāsti ir par AUDI 80 un abi ir ķiršu sarkanā krāsā.

Stāsts par Mārtiņa P. AUDI 80

Tātad, kā jau katrā stāsta, ir kaut kas īpašs katram stāstītajam, tad man ir savs stāsts.
Audi 80 B4 2.0
šo mašīnu es jau zināju vel tad, kad strādāju pie audi īpašnieka lauksaimniecībā, tad vēl tā nebija manā īpašumā, lai gan arī tad man nebija pat tiesību, un es tā īsti nemaz audi šo negribēju, jo likās tak bmw vajag 😀
Audi pirms nonākšanas pie manis, tika izmantota kādā saimniecībā, par darba mašīnu, vedāt eļļas, degvielu, detaļas traktoriem uz laukiem.
Vārdu sakot mašīnu nodzina līdz ručkai.
Tad  noliku tiesības un sāku meklēt auto. Un kādu dienu zvana draugs un saka;
Dzirdēju ka mašīnu meklē, uzvani Arnim (tam pašam audi īpašniekam) viņš ķirsi ,tā sauca šo 80to, lūžņos atdos parīt, jo viņam apnika viņu skatei taisīt.
Tā nu uzvanīju, atbraucu, viņš mani protams labi zinēja, teica negribu tev iesmērēt šo mašīnu.
Bet mani tas neuztrauca, un pārdeva viņš ķirsi man pa 200 latiem. Skate bija vel mēnesi.
Braucu mājās un brīnījos, ko es nopirku. Panelis ar 1cm putekļu kārtu, uz grīdas un bagāžniekā graudi ar eļļām, aizmugurē lukturis izsists, šofera durvis vaļā netaisas, trosite parlūza, krēsli netīri, grīda vietam eļļas peļķe. aizmugurē diski metāla, priekšā lietie.
Atbraucu uz mājām Siguldā,un sāku lēnām tīrīt visu to nekārtību. ķīmija, ūdens un tā kamēr tīrs bija, tas nenotika vienā dienā!
Tad pienāca skates diena smiley dabūju 11 divniekus lapā. Ko darīt mašīnu nopirku, jātaisa, tas man izmaksāja 260ls lai skati izietusmileynerunājot par eļļas maiņu, akumulatoru utt.
tad nu laikam ejot ķirsis manā īpašuma būs jau 4 gadus, tiek regulāri vest uz servisu kaut dēļ vienas buksītes uzreiz, tiek pirkts kaut kas klāt pa laikam.
Tāpat kā Ervīns, arī es esu nospļāvies un ieliku ss.lv  cenu tik sita lejā beigas nepārdevu, un par to priecājos vel arvien.
Tā es braucu, sajūtas ka ne sliktāk kā ar jaunu auto, nekas negrab, salona klusums. Bijušais īpašnieks vēl arvien brīnās kad šis auto brauc un iet bez problēmām,
Protams bijuši mums saucamie tunningi, bet lai arī kam, bet audi jābūt orģinālam, ar audi detaļām, nevis tuninngparts utt.
Var teikt, ka šo ķirsi izglābu no nāves,protams līdz ideālam ir ko darīt.

Paldies Tev AUDI par uzticīgu kalpošanu!

Ja arī Tu vēlies padalīties ar savu stāstu – droši sūti uz info@audilatvija.lv

2 comments

  1. cav cav par suportiem, ar terauda ripaas uzgali urbim(tada ka drašu birste) visu rusu lidz spidigumam daudz maz noberzu, visur kur max tiku klat, tad skaisti aizlimeju vietas kas nav jakraso ar krasotaju lentu, un viss krasu virsu pamazam no balonina(universala atri zuštoša krāsa) . 3 kartas

   par migliniekiem pirku sigulda gales nama, viņi ir kopa ar pagriezieniem strada
   http://tuningparts.lv/index.php?route=product/product&path=37_549&product_id=13856
   šie ir bez pagrieziena
   bet vini jaapstrada ar silikonu,lai ilgak strada un mitrums nenobeidz.
   vel jautajumi ? 🙂

Leave a Reply